Servis100

Body, které je třeba vzít v úvahu při výběru webhostingu

Chcete-li vytvořit web pro vaši společnost, pro hobby, blog … Chcete, aby byl ve skutečnosti neustále online. Jediným způsobem, jak se to stane, je výběr dobrého poskytovatele webhostingu. Pokud si vyberete špatný, pak hodně štěstí.

Při výběru poskytovatele je nyní důležité vědět, co hledat. Než se však podíváme na to, co je důležité, probereme nevýhody při výběru špatného (a obvykle levného) poskytovatele.

Nevýhody špatného webhostingu:

Ztráta příjmů a publika:

Pokud je váš web nefunkční a podnikáte, přijdete o potenciální zákazníky. Když lidé většinou nenajdou váš web, pravděpodobně si také myslí, že vaše společnost je nespolehlivá. Pokud je váš web o vašem koníčku, udělali jste to tak, aby lidé mohli navštívit váš web a prohlížet si, co děláte. Pravděpodobně budete chtít získat publikum, ale to se nestane, když místo, které chtějí navštívit online, nebude aktivní.

Špatný vliv na vaše hodnocení:

Vaším cílem na webu je obvykle přilákat spoustu lidí. Budete tedy chtít být ve výsledcích vyhledávání na vyšší pozici. Pokud váš web není aktivní, když se ho vyhledávače pokoušejí navštívit, bude vaše hodnocení negativně ovlivněno. A pomalé webové stránky mohou také poškodit vaše hodnocení. Lidé nemají rádi, pokud musí dlouho čekat, než se vaše webová stránka načte, zejména při procházení webu.

Narušení zabezpečení a útoky:

Na webové stránky každý den útočí lidé, kteří chtějí ukrást informace, podvádět nebo jen škodit. I když je nemožné mít perfektní zabezpečený web, dobrého a spolehlivého hostitele bude těžší napadnout a bude mít také zálohovaná vaše data. Opravdu nechcete přijít o všechna svá data a důvěru svých návštěvníků (nebo zákazníků).

Nyní, když jsme se zabývali několika nevýhodami špatného hostitele, pojďme k dalšímu tématu, jak si vybrat dobrého poskytovatele webhostingu.

Výběr dobrého poskytovatele:

Než budete číst dále, musíte nejprve vědět, že existuje mnoho různých typů hostování. Například VPS, dedikovaný a sdílený webhosting.

Prvním a nejdůležitějším faktorem při výběru dobrého poskytovatele je tedy zákaznická podpora. Možná máte dobrého hostitele, ale pokud se vyskytne problém a neodpovídají, co budete dělat? Většina poskytovatelů nabízí nepřetržitou podporu, ale to neznamená, že dostanete okamžitou odpověď. Nezapomeňte tedy provést průzkum.

Na druhém místě by byla dostupnost. Jak jsem již zmínil, je to velmi důležité. I když by bylo obtížné mít 100% provozuschopnost, pokud má hostitel dostupnost mezi 95% a 99%, považoval bych za dost dobré vybrat si je.

Ale pak přijdou náklady, i když mnoho poskytovatelů je levných. Ve skutečnosti nejsou tak spolehliví. Protože obvykle dostanete to, za co zaplatíte, je lepší zvolit si poskytovatele webhostingu, který stojí o něco více.

Posledním faktorem, na který bych se při výběru podíval, by byla schopnost upgradovat. Když získáváte stále větší provoz, chcete, aby to váš web zvládl hladce. S dostatečným množstvím paměti RAM a místem na pevném disku můžete dělat zázraky.

Zdroj článku: http://EzineArticles.com/9609672