Servis100

Hodnocení GreenGeeks WebHosting

4.7/5
Cena již od:

$2.95 / mo.

Běžná cena $9.95 – sleva 70%

O GreenGeeks

Pokud hledáte škálovatelného, ekologického a spolehlivého hostitele, GreenGeeks je ten, pro který byste se měli rozhodnout. Společnost GreenGeeks zahájila svoji činnost v roce 2008 a od té doby úspěšně hostovala více než 300 000 webových stránek.

GreenGeeks Obecné informace a přehled hostingu

Specification Value
AVERAGE UPTIME :
99.93%
SPEED:
520 ms
SUPPORT:
24/7 Live Chat
BANDWIDTH:
Unlimited Bandwidth
STORAGE:
Unlimited Storage Space
SITE TRANSFER:
Free Site Migration
MONEY BACK POLICY:
30-day money back guarantee

Výhody GreenGeeks:

1- Kvalitní podpora s rychlými odpověďmi: Pokud se rozhodneme pro webhostingovou společnost, hlavní a nejdůležitější věcí, kterou je třeba zkontrolovat, je podpora, kterou společnost poskytuje. Na cestě jsme našli pouze nepříjemnosti, kterými byly gramatické chyby. Pokud jste nároční, můžete si to trochu přečíst.

2 – Bezplatné migrace doménových jmen a webových stránek: Greengeeks je také o registraci a přenosu bezplatných doménových jmen, což znamená, že pokud prostřednictvím nich získáte své doménové jméno, budou to během doby, kdy využíváte jejich služby, dělat zdarma. Pokud je vaše webová stránka aktuálně hostována jinou společností, pomůže vám bezplatně převést vaše webové stránky do služby.

3-30denní záruka vrácení peněz: Pokud nejste spokojeni se službami Greengeeks, mají 30denní záruku vrácení peněz u většiny hostingových plánů bez jakýchkoli dotazů, což je opravdu dobré. Zní to jednoduše, ale budete vědět, jak se to trochu komplikuje.

GreenGeeks Cena, hostingové plány:

Plusy & Mínusy pro GreenGeeks Hosting

Plusy

Mínusy

Závěr

Pokud se zaměřujete na společnost, která se stará o zelené prostředí, je GreenGeeks pro vás tou pravou společností, protože se označuje jako webhosting šetrný k životnímu prostředí, jehož cílem je nejen mít spokojené zákazníky, ale také vytvářet větší ekologické povědomí.

Zveřejnění příjmů: v některých hostingových službách, které se objevují na této stránce, používáme přidružené odkazy.
To pomáhá našemu webu pokrýt náklady na něj. Děkujeme za vaši podporu. Více informací